Zapraszamy na Laboratorium Obywatelskie na Kleczkowie, którego celem jest zwiększenie szansy tego osiedla na realizację projektów w ramach WBO.

Zapraszamy mieszkańców Kleczkowa, liderów projektów składanych we wcześniejszych edycjach WBO, aktywistów, przedstawicieli organizacji działających na osiedlu i radnych osiedlowych. Zrobimy to wspólnie z Biurem Partycypacji Społecznej, ale pod warunkiem, że zechcecie się włączyć w ten projekt. Dlaczego? Bo sami nie damy rady – nie znamy tak dobrze lokalnej społeczności ani specyfiki Waszego osiedla.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 10 stycznia, na godzinę 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia Curatus przy ul. Kleczkowskiej 5. Potem jeszcze co najmniej 4 które rozłożą się między styczniem a wrześniem.

I na koniec link do strony, na której możecie znaleźć więcej informacji o Laboratoriach Obywatelskich, które realizowaliśmy na przełomie 2014/2015r. To co wspólnie z Wami chcemy zorganizować na Waszym osiedlu będzie nieco różniło się od tego co znajdziecie w linku. Ale cel jest ten sam – aktywizacja, lepsze projekty, lepsza przestrzeń na Waszym osiedlu.

http://www.wroclaw.pl/rozmawia/laboratoria-obywatelskie